Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bilezik Takmak

Rüyada Bilezik Takmak

Rüyada bilezik takmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu ve huzurlu olduğuna, yaşadığı bütün sıkıntı ve sorunların son bulduğuna, çok hayırlı işlere girip çok büyük paralar kazanacağına ve var olan borçlarının da ödeneceğine alamet eder. Aynı zamanda, aile bireyleri arasında yaşanan tartışma ve kırgınlıkların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada bilezik görmek iki farklı şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüyayı gören kişi bir kadın ise eğer, uzun zamandır beklediği hayırlı kısmetin en kısa sürede karşısına çıkacağına ve hayırlı haberlerin yolda olduğuna tabir eder. Rüya sahibi bir erkek ise eğer, çok büyük bir işe gireceğine ve bu yüzden üzüntülü ve acılı günler yaşayacağına ve çok problemli bir dönem geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek çok iyi ve hayırlı bir rüyadır. Büyük çabalar ile çalışıp kurulan işte sevilen ve saygı duyulan kişilerden destek görüleceğine ve çok başarılı çalışmalar yapılacağına alamet eder. Ayrıca, kişinin hayatla ilgili ne kadar muradı varsa hepsinin bir bir gerçekleştiğini görme mutluluğuna nail olacağına yorulur.

Rüyada Bileklik Takmak

Rüyada bileklik takmak da bilezik takmak gibi tabir edilir ve rüya sahibinin kadın olması durumda bu durumun kendisi için bolluk, bereket ve şans getireceğine tabir edilir. Fakat rüya sahibi eğer erkekse bu durum onun için iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyada altın bilezik takmak, mutluluk ve sevinçtir. Rüyayı gören kişi öylesine güzel günler yaşayacaktır ki tüm derdinden, sıkıntısından, sorunlarından, korkularından ve şüphelerinden kurtulacak, yaşam enerjisine kavuşacak, hayata karşı daha umutlu olacaktır diye yorumlanır. Aynı zamanda müjde almaya ve sürprizlerle karşılaşmaya rivayet edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bilezik Takmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019