Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bilezik Bozdurmak

Rüyada Bilezik Bozdurmak

Rüyada bilezik bozdurmak, zahmetsiz, yorulmadan elde edilecek para veya ganimete yorulurken, miras kalan bir tarla veya arsanın değer kazanarak kişinin maddi gücüne önemli katkılarda bulunacağına alamettir. Aynı zamanda yoksulluktan kurtulmak, işsizler için iş bulmak ve maddi durumunu eskisine oranla daha iyi hale getirmek manasındadır. Mevki atlamak veya payelendirilmek demek olan rüya, kısmetli bir döneme girildiğine de haber verir. Hatalardan dönmek, yanlışları düzeltmek için fırsat elde etmek, geçmişten alınan derslerle daha iyi bir hayata kavuşmak şeklinde de yorumlanır. Gümüş bilezik bozdurmak ise, bir kavga veya tartışmada ağızdan çıkacak kötü cümlelere, sevilen bir kimsenin gönlünü kırmaya ve sonrasında af dilemeye delalet eder. Evlilik hazırlıkları yapanlar içinse borçlanarak düğün yapacaklarına yorumlanır.

Rüyada Bilezik Almak

Altın bilezik almak bayanlar için daha güzel görüneceklerine, eşlerine gösterdikleri ilginin karşılığını alacaklarına ve bol seyahat edecekleri bir döneme gireceklerini işaret eder. Genç kimseler için eğitimlerini en iyi şekilde bitirip, mesleklerini icra edebilecekleri güzel iş fırsatlarının kapıda olduğunu müjdeler. Bekarlar için yeni bir sevda anlamına da gelen rüya, kişinin hem gönlüne, hem de aklına hitap eden bir eş adayıyla tanışarak dünya evine girme hazırlıkları yapacağını bildirir. Gümüş bilezik almak duyulacak güzel sözlere, iltifatlara, dış görünüş açısından herkesi etkileyecek duruma gelmeye yorumlanır.

Rüyada Bilezik Bulmak

Altın bilezik bulmak bir tanıdık vasıtası ile meslek sahibi olmak, görücü usulü evlilik yapmak veya çocuklarını evlendirmek demektir. Maddi durumun aniden düzeleceğini ve hiç beklenmedik fırsatlar elde eden rüya sahibinin zenginleşeceğini delalet eder. Farklı yorumları olan rüya bir sıkıntının da habercisi olarak görülebilir.

Rüyada Bilezik Bozdurmanın Psikolojik Yorumu

Bugüne kadar yapılan bir yatırımdan vazgeçmek yahut bir ikilem içine düşmek, mevcut hayat koşullarını değiştirmek için girişimlerde bulunmayı istemek demektir. Kişinin olumsuz ve eksik yanlarını gördüğü, bunları düzeltmek için gayret sarf ettiği anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bilezik Bozdurmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019