Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Zarf Görmek

Rüyada Beyaz Zarf Görmek

Rüyada beyaz zarf görmek, uzun zamandır beklediğiniz bir haberi artık alacağınız ve kendinizi hem çok mutlu, hem de çok başarılı hissedeceğinizi bildirir. Beyaz zarf aynı zamanda sınav sonucu bekleyenlerin de yüzünü güldürecek bir haber anlamına gelir. Aynı zamanda sevilen kimselerin düğünlerinin habercisi de olan beyaz zarf, kişiye gelecek olan önemli bir teklifin de işaretçisidir.

Rüyada Beyaz Zarf Bulmak

İçinde herhangi bir kağıt veya bir şey olmayan beyaz bir zarf bulan kişiler, boş hayalleri yüzünden hem çok vakit kaybederler, hem de maddi olarak da sınırları zorlarlar. Beyaz zarf bulup içine bakmayan kimseler ise risk alamadıkları için çok büyük bir iş fırsatını teper, sonradan da hayat boyu pişmanlığını duyarlar. İçi dolu beyaz zarf bulmak ise kişi için büyük bir başarı anlamına geleceği gibi, ev veya arsa tapusu anlamına da gelir. Beyaz zarf bulmak aileden görülecek yardımlarla açılacak bir işyerine de delalettir.

Rüyada Beyaz Zarf Satın Almak

Geleceğe yönelik çok büyük amaçların ve hedeflerin olduğuna, bu nedenle kişinin karşısına çıkan her türlü fırsatı doğru şekilde değerlendireceğine, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına işarettir. Beyaz zarf almak aynı zamanda alınacak değerli bir gayrimenkule de işaret eder. Bekar erkekler için nikah masasına oturmaya, evliler için de ev alınmasına, yeni bir hayata başlamaya, taşınmaya işaret eder. Ticarete atılmak için uğraş veren ve kendi işini kurmaya çalışan kimseleri de simgeler.

Rüyada Beyaz Zarf Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin beklentilerinin büyük olduğuna, sınav veya bir sonuçla ilgili çok büyük bir stres yaşadığına, gergin olduğuna işarettir. Beklenen önemli bir haberi de simgeleyen beyaz zarf, aynı zamanda kişinin elde etmek için çok uğraş verdiği bir fırsatı da ifade eder. Beyaz zarf bekar bayanlar için evlenme teklifi beklediklerinin de ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Zarf Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019