Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Terlik Görmek

Rüyada Beyaz Terlik Görmek

Rüyada beyaz terlik görmek, kişinin çıkacağı hayırlı bir yolculuktur. Özellikle seyahat etmek isteyenler için bu rüya yakında gidecekleri güzel bir yolculuğa ve bu yolculuk sırasında güzel insanlarla tanışıp başınıza gelecek mutlu hadiselere işarettir. Beyaz terlik bazen de evinize gelecek iyi arkadaşlara, hayırlı misafirlere de yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Terlik Görmek

Rüyada siyah terlik görmek hayırsız bir seyahate çıkmaya ve bu yolculuk sırasında sıkıntı yaşamaya bazen de size uygun olmayan kimselerin evine gidip onlarla vakit geçirmeye; sarı terlik hasta ziyaretine gitmeye veya çıkılan bir yolculuk esnasında hastalanmaya; kırmızı terlik sevdiğiniz kişinin evine, aşk ilişkisine, sevgilinizle birlikte yapacağınıza yolculuğa; yeşil terlik dini mabetlere, buralara gitmeye ve ibadet etmeye, ömrünü ahret için harcamaya, size faydası dokunacak inançlı insanlarla bir arada bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Terlik Giymek

Rüyada terlik giymek hesapta olmayan bir yolculuk yapacağınızın; fakat bu yolculuğunuzun kısa süreli olacağının işaretidir. Bazen de bu rüyayı gören kişi evini taşır ve başka bir yere taşınır. Terlik giyip yürüdüğünü göreni, kısa bir mesafeye gider ve gittiği o yerde yerleşerek yeni bir başlangıç yapar.

Rüyada Terliğin Yırtılması

Bu rüya birkaç şekilde yorumlanabilmektedir. Bazı alimlere göre yırtılan terlik yapmak istediğiniz yolculuğu yapamayacağınıza veya çok isteseniz de bulunduğunuz yerden ayrılmayacağınıza işarettir. Bazen de bu rüya sürekli gittiğiniz, oturduğunuz ve vakit geçirdiğiniz bir mekanın aslında sizin için hayırlı olmadığının ve artık oraya gitmemeniz gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Terlikle Koşmak

Rüyasında ayağında terlik bulunduğu halde koşan veya koşarken ayağındaki terlik çıkan kimse altından kalkamayacağı bir yükün altına girer. Bu rüya sizin için zor olacak ve başaramayacağınız bazı işler yapacağınıza ve bunun sonucunda da üzüleceğinize işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Terlik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019