Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada beyaz tavuk görmek, rüyayı gören kişinin hatalarını düzeltmesini, kendisini geliştirmesini, içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulmasını ve kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayacak çok hayırlı, güleryüzlü, anlayışlı ve güzel bir kadına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, sıkıntılarından kurtulduğuna ve artık çok daha sakin bir döneme girdiğine ve güzel günler göreceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Yumurtası Görmek

İş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştiren, bu çalışmaların ardından kendisine daha uygun bir iş bulan rüya sahibinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlilik konusunda hayırlı bir karar verdiğine, bu kararın ikisini de çok mutlu edeceğine ve bundan sonraki hayatında rüyayı gören kişinin, hayatı ile ilgili olarak vereceği kararlara çok büyük etki edeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Tavuk ve Horoz Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine uygun bir kadınla evlenmesi sayesinde tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına ve gün geçtikçe daha mutlu bir insan olacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Tavuk Kesmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu, güzel ahlaklı, hayırlı ve hoşgörülü bir kadın ile yakın bir zamanda şahitler huzurunda evleneceğine, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına ve çok rahat bir hayata adım atacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Eti Görmek

İş hayatında yaşadığı sinir, stres ve üzüntüden ötürü hasta olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda bu durumdan kurtulacağına ve eskisinden daha sağlıklı olacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Tavuk ve Civciv Görmek

Rüyayı gören kişinin, dünyaevine girdikten sonra iş yaşamında çok daha başarılı olacağına ve iş yerinde yükseleceğine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019