Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Tabak Görmek

Rüyada Beyaz Tabak Görmek

Rüyada beyaz tabak görmek, aile içi herhangi bir sorunun olmayacağına, kötü günleri geçmişte bırakan rüya sahibinin sevdiklerinin üzerine titreyeceğini ve onlara daima helal lokma yedireceğini ifade eder. Birden fazla beyaz tabak görmek kişinin alacağı mutlu bir haberden sonra fakire fukaraya yardım edeceğine yahut yemek vereceğine, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine yorumlanır. Kişinin gönlü bol, eli açık biri olduğuna, yoksullara daima yardım ederek büyük sevaplar kazandığına, yaptığı her iyiliğin karşılığını en güzel şekilde alacağına delalettir. Beyaz tabak görenin evlatları saygılı ve ailesine düşkün olur. Aynı zamanda mesleğini eline almak, yapılan işte başarılı olmak demektir. Rızkın artacağına da yorumlanan rüya, kişi yoksul ise zenginleşeceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kırık Beyaz Tabak Görmek

Komple kırılmış beyaz tabak aile huzurunu bozacak ani bir haberin, gelişmenin ifadesidir. Kişinin tüm keyfini kaçıracak bu haber sonrasında bazı fikir çatışmaları yaşanacağını, ev içindeki gerginliğin kişinin iş yaşantısına da olumsuz yansıyacağını tabir eder. Kenarı kırık beyaz tabak, elden çıkacak hesaplanmamış bir paranın haberini verir ve maddi planlarda aksamalar meydana geleceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Tabak Almak

Her türlü düğün, nişan, söz, kına veya kutlama anlamına gelir. Yakın zamanda böyle bir hazırlık içine girileceğine, evde yemekli misafirler ağırlanacağını ve hareketli geçecek bir dönemi bildirir. Gelecek bir paranın habercisi olan rüya, beklenmedik bir kazanç sayesinde mutlu olunacağını, mevcut borçların ödenmesinde kolaylık yaşanacağını da tabir eder. Rüya sahibinin ek gelir elde edeceği bir işe girmesi veya ailenin diğer üyelerinin de kazanç elde etmesi demektir.

Rüyada Beyaz Tabak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin takva sahibi olduğunu belirtir ve hayattan elde edilenlerden daima mutluluk duyulduğunun göstergesidir. Aç gözlü olmadan yaşamanın, nefsine sahip çıkmak için mücadele etmenin, her zaman doğruluktan şaşmadan hareket etmenin de ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Tabak Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019