Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Işık Görmek

Rüyada Beyaz Işık Görmek

Rüyada beyaz ışık görmek, huzur veren biriyle tanışmak ya da kişinin kafasındaki soru işaretlerini çözebilmesi için kendisine yol yordam gösterecek bilge biriyle karşılaşacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine yorumlanır. Beyaz ışık sıkıntı veren unsurların sona ermesi demek olduğu gibi hasta insanlar için de yakın zamanda şifa bulacaklarına, hayatlarında arzu ettikleri her şeye kavuşacaklarına alamettir. Yaşlı kimseler için vefatlarının yakın olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin çektiği çilelerden kurtulacağına, bundan sonra daha mutlu günler yaşayacağına, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına işarettir.

Rüyada Beyaz Işık Yakmak

Bir odada beyaz ışık yakmak, üstünde çalışılan bir işte muvaffak olmak demektir. Kişi yalnızsa kendi hayatındaki tüm pürüzleri ortadan kaldırır ve hayatında kendisine engel olan insanlarla iletişimin keser. Aile içinde kişiye köstek olan birileri varsa, onlarla olan görüşmelerin son erdirileceğini, rüya sahibinin kime güvenip güvenmeyeceğini daha iyi anlamak için her tanıştığı insanı detaylı şekilde inceleyeceğini bildirir. Yakın kişilerden veya dostlardan birinin içinde bulunduğu bataktan kurtarmak için çaba göstermek manasına da gelir.

Rüyada Beyaz Işık Kapatmak

Ele geçen bir fırsatı iyi değerlendiremeyen rüya sahibinin, aynı zamanda işlerine herkesin burnunu sokmasına da müsaade ettiğinden bir türlü istediği gibi yaşayamadığını, psikolojik olarak kendini sürekli huzursuz hissettiğini, hayatındaki hiçbir şeyden tam olarak keyif almadığını tabir eder. Beyaz ışık kapatmak iyi günlerin sona erip, sıkıntı dolu, karamsarlıkla geçecek zamanların geldiğini de tabir eder.

Rüyada Beyaz Işık Görmenin Psikolojik Yorumu

Olayların genellikle kötü tarafına odaklanıldığını bildirir ve kişinin melankoliye olan yatkınlığının da bir ifadesidir. Rüya sahibinin sürekli geçmişe dönüş yaptığını ve ayrıntılarla boğuştuğunu ifade eden rüya, aşırı telaşlı ve panik biri olunduğunun da sembolüdür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Işık Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019