Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Giymek

Rüyada Beyaz Giymek

Rüyada beyaz giymek, iyi niyetlere, güzel duygu ve düşüncelere, güler yüzlü, anlayışlı ve alçak gönüllü olmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin olumsuz düşüncelerinden, umutsuzluğundan, karamsarlığından, kararsızlığından ve kafa karışıklığından arınacağına, bu sayede ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, şifa, huzur ve mutluluk bulacağına alamet eder. Rüyada beyaz giymek, ferahlamaya, esenliğe kavuşmaya, rahatlamaya ve deyim yerindeyse kuş gibi hafif hissetmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Renk Giymek

Rüyada beyaz renk giymek, rüya sahibinin yaşadığı korkulardan, sıkıntılardan, endişelerden ve şüphelerden kurtulacağına, hayata karşı daha iyimser, ılımlı ve güzel bir gözle bakacağına, kafasının daha net ve duru olacağına bu sayede daha huzurlu ve eğlenceli günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Rüyada beyaz pantolon giymek, rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de meslek hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, heyecanlı günler geçireceğine, uğraşının artacağına ve böylece kafasının dağılacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceği, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağı, huzurunun ve keyfinin artacağı, kendi hayatıyla ilgili plan ve projelerinin de istediği gibi gelişme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada beyaz gelinlik giymek, şans ve kısmettir. Rüyayı gören kişinin rüyasının gerçek olacağına tabir edilir ve eğer rüya sahibi bayansa gerçek hayatında sevdiğine kavuşacağına ve hayallerini süsleyen gelinliği giyeceğine eğer rüya sahibi erkekse de damat olacağına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Rüyada beyaz ceket giymek, kötü günlerin bitişi, güzel günlerin de gelişi olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin açılması sayesinde maddi sorunlarından kurtulacağına, borçlarının hafifleyeceğine ve çektiği zahmetin biteceğine yorulur. Kişinin hayatında yeni ve güzel bir dönem yaşanacağına tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019