Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Rüyada bekar birini hamile görmek, o kimsenin kısmetinin çıkmasına ve kısa zaman içinde evlenip çocuk sahibi olmasına işarettir. Bazen de böyle bir rüya önünüze çıkacak fırsatlara, bu fırsatları değerlendirirseniz yaşayacağınız başarılara yorumlanır. Bekar bir kimse hamile olduğunu fakat doğuramadığını görse sıkıntı yaşar.

Rüyada Bekar Birinin Evlenmesi

Rüyada gerçek hayatta bekar olan birisinin evlenmesi gerçek hayatta da nikah kıymasına veya birisi ile söz kesmesine işrettir. Bekarlar için evlilik rüyaları genellikle karşı cinsle olan ilişkilere işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gönül ilişkisine, aşk macerasına veya başınızdan geçecek kısmetli bir olaya da işaret etmektedir.

Rüyada Bekar Bir Kişi Görmek

Rüyasında ister kadın ister erkek olsun bekar birini görmek, eğer rüya sahibi evli değilse kısa sürede evlenmesine ve huzurlu bir yuvaya sahip olmasına işarettir. Bekar olmayan birisi bu rüyayı görse, çevresinde bulunan biri evlenir veya yakınlarda akrabalarının düğününde bulunur.

Rüyada Bekar Bir Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada gerçek hayatta evli olmayan bir kadının gelinlikle görülmesi, çok hayırlı ve güzel bir kısmetinin çıkmasına ve evlenmesine yorulur. Gelinlik genellikle hayırlı haberler ve alınacak müjdeler anlamına gelmektedir. Bu nedenle gelinlik giyen bekar kadın çok sevineceği bir havadis alır.

Rüyada Bekar Bir Kadının Doğum Yapması

Böyle bir rüya o kadın için ferahlık ve rahatlama alametidir. Özellikle sıkıntıda olan ve herhangi bir nedenden dolayı üzüntü yaşayan kimseler için bu rüya, her türlü zorluktan kurtularak huzurlu ve güzel bir yaşama sahip olmasıdır.

Rüyada Evli Bir Kimsenin Kendisini Bekar Görmesi

Bu rüya gören kişinin ailesi ile olan ilişkilerde zedelenmelerin olacağına veya eşi ile yaşayacağı kısa çaplı tartışmalara işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019