Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bebekle Konuşmak

Rüyada Bebekle Konuşmak

Rüyada bebekle konuşmak, saf ve iyi niyetle yapılacak bir işten beklenmedik şekilde güzel sonuçlar almak ve her türlü girişimde başarı kazanmak demektir. Rüya sahibinin her ne olursa olsun kalp güzelliğini koruyacağını, kimse hakkında kötü düşünmeden, yalnızca hakkı olanı alarak ve insanlara elinden gelen yardımı yaparak yaşayacağını ifade ederken, çok sevilen bir yönetici olunacağına da dikkat çeker. Çocukla çocuk, yetişkinle yetişkin olmayı başarabilen, çalıştırdığı herkese eşit ve itinalı davranan biri olarak sahip olunan işi daha da sağlıklı, kalıcı şekilde geleceğe taşımak manasındadır. Evli kişilerin eşlerinin arzularını yerine getirmek için fedakarlıklarda bulunacaklarını ve evlatlarına her türlü eğitim şansını sunabilmek için gecelerini gündüzlerine katıp çalışacaklarını, tüm bunların karşılığını da fazlasıyla göreceklerini tabir eder.

Rüyada Erkek Bebekle Konuşmak

Kişinin bulunduğu ortamda veya çalıştığı yerde iktidarı ele alacağını, sözünü geçireceğini bildirir. Genç kişiler için rüştünü ispat etmek anlamına da gelir.  Saygı görülecek bir hayat yaşamaya, toplulukları yönetmeye, yapılan işlerle uzun yıllar konuşulmaya yorulur. Erkek bebekle konuşmak ev hayatının bereketli, rahat ve huzurlu olacağına alamettir.  Kişinin tüm isteklerine en zahmetsiz yollardan erişeceğinin müjdesini verir.

Rüyada Kız Bebekle Konuşmak

Bir sınavdan veya mülakattan hayırlı netice almak ve yeni bir işe başlamak yahut terfi ederek başka bir görevde kendini ispat etmek anlamındadır. Ahlak ve vicdan karmaşası yaşamadan, tüm duygularını dengede tutan rüya sahibinin özellikle haksızlıklara karşı hayatı boyunca mücadele vereceğini bildirir.

Rüyada Bebekle Konuşmanın Psikolojik Yorumu

İçe dönük bir çocukluk çağı geçirildiğini, kişinin ebeveynleri ile iletişim kurmakta zaman zaman zorlandığını ve sonrasında da yakın çevresiyle sırlarını, dertlerini paylaşamayan bir ruh haline büründüğünü ifade eder. Kendisini kolay kolay açmayan, insanlara yaşamları hakkında bilgi vermekten kaçınan kişilerin ruh hallerini yansıtır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bebekle Konuşmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019