Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bayır Görmek

Rüyada Bayır Görmek

Rüyada bayır görmek, çetin hayat koşulları ile dolu süreçte kişinin çok büyük başarılar elde edeceğine ve amaçlarından hiçbir şekilde sapmadan ilerleyeceğine yorumlanır. Düşmanlarının yaydığı korkuyu hiçe sayan kişinin ayakta durmak konusundan kendisini sürekli motive edeceğini, sabır ve azimle aldığı yolun sonunda zafer elde edeceğini de bildirir. Bayır gören kimseler hastalıklarla, aksiliklerle dolu hayatlarında asla yılgınlığa kapılmazlar. Özlerindeki doğruluk ve güzellik sayesinde, işlerini layıkıyla yaparlar ve sonunda herkesin övgü dolu sözlerini hak ederler. İdeallerin peşinden koşmanın, istenilen, hayali kurulan meslekte kariyer yapmanın da alametidir. Büyük bir kapıyı açacak anahtar elde etmek, zenginliğe giden yolda emin adımlarla ilerlemek ve var olan hayatı çok daha iyi şekilde sürdürecek olmak manasındadır.

Rüyada Bayır Çıkmak

Zirveye oynamak, rakiplerini güç de olsa bertaraf etmek, iş yerinde büyük bir projeyi mükemmel şekilde sonuçlandırmak ve ödüllendirilmek demektir. Herkesin şaşkınlıkla gözlemlediği bir işten alnının akıyla çıkacak olan rüya sahibinin bir sonraki hedefinin daha da zor olacağını, fakat elinden gelenin en iyisini yapacağını, ailesini de, kendisini de çok daha iyi şartlarda yaşayacak hale getireceğini ifade eder.

Rüyada Bayır İnmek

Kişinin daha önce elde ettiği bir zaferin artık sona erdiğini, bundan sonraki süreçte eski popülerliğini sürdüremeyeceğini, şanının, şöhretinin azalacağını işaret eder. Liderlik konumunda olan kişiler için konumlarını kaybedeceklerini, sözlerini geçirdikleri insanlara artık eskisi kadar etkili olamayacaklarını da bildirir. Güç kaybetmek anlamına da geldiği gibi, parasal konularda dikkatsiz davranmanın faturasının ağır olacağını da tabir eder.

Rüyada Bayır Görmenin Psikolojik Yorumu

Ne yaparsa yapsın yerinde saydığını düşünen kişilerin zamanla azalan cesaretlerini sembolize eder. Genellikle geçmişinde önemli başarısızlıklar veya talihsizlikler yaşayan kişilerin, hayatlarının bundan sonraki dönemlerinde kendilerini güçsüz hissedeceklerine ve yeterli bulmadıklarından dolayı özsaygılarını yitirdiklerini de bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bayır Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019