Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bayan Görmek

Rüyada Bayan Görmek

Rüyada bayan görmek, pek de iyi şekillerde tabir edilmez ve hayırlara yorulmaz. Anlaşmazlık, kıskançlık, haset, inat, kin ve düşmanlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin tatsız olaylar yaşayacağına ve kötü durumlara düşeceğine rivayet edilir. İyi niyetlere karşı, art niyetle karşılaşmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, umutsuzluğa, karamsarlığa düşmeye ve mutsuz olmaya delalet eder.

Rüyada Bayan Hoca Görmek

Rüyayı gören kişinin yüreğine su serpecek ve adeta ruhuna şifa olacak kadar hayırlı haberler alacağına ya da böyle güzel olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin dine yakın olan, Allah yolunda makbul işler yapmak isteyen kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Bayan Öğretmen Görmek

Rüyayı gören kişinin yüce gönüllü, eli açık ve cömert bir kimse olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin gerek dünya gerekse ahiret hayatına dair alim kimselerden sayılacak kadar donanımlı olduğuna, bildiklerini insanlarla paylaşmaktan geri durmadığına ve kendini inancına adayarak inanmayanlara yol göstermeye çalıştığına alamet eder.

Rüyada Bayan Ayakkabısı Görmek

Bu rüya aslında ayakkabının niteliği yani rengi, şekli gibi özellikleri dikkate alınarak yorumlanırken genel anlamı itibariyle anaç olan, kendini sevdiklerine adayan, fedakâr ve özverili bir hanıma işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Bayan Çantası Görmek

Rüyayı gören kişinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin ticarete olan yatkınlığı sayesinde kendi işini kuracağına ve çok başarılı olacağına delalet eder. Hızlı şekilde yükselmeye, büyük getiri sağlamaya, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olmaya işaret eder.

Rüyada Bayan Hâkim Görmek

Rüyayı gören kişinin vicdan ve merhamet sahibi olduğuna, hak yemediğine, günah almadığına, kimseye iftira etmediğine, işini yalan dolanla değil, doğrulukla ilerlettiğine, dürüstlükten hiçbir zaman ödün vermediğine ve tabiri caizse helal süt emmiş kimse olduğuna yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bayan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019