Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada basketbol oynamak, eğer topları potaya atabiliyorsanız başarı ve mertebenin yükselmesidir. Basketbol oynarken potaya yükselen kişi gerçek hayatında da büyük bir başarı yakalayarak gittikçe yükselir ve insanların takdirini kazanır. Rüyasında kalabalık bir grupla basketbol oynadığını gören gerçek hayatta da iyi insanların olduğu bir mecliste bulunur. Bu rüya arkadaş edinmeye, insanlarla iyi geçinmeye, arkadaşlarla hoşça vakte yorulabilmektedir.

Rüyada Basketbol Oynarken Düştüğünü Görmek

Rüyasında basketbol oynarken düştüğünü gören kişi, iş hayatında başarı ile ilerlerken bazı zorluklarla karşılaşır. Bu rüya çekilecek sıkıntıyla birlikte bu sıkıntılardan kısa sürede kurtularak feraha erme olarak yorulabilir.

Rüyada Basketbol Sahasını Görmek

Bu rüya kişinin önüne çıkacak yeni iş teklifleridir. Başarıları ile herkesin takdirini toplayan ve önüne yeni fırsatlar sunulan çalışkan bir adam işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yeni atılımlarda bulunur ve kısa sürede parlayarak her anlamda mutluluğa kavuşur.

Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyasında elinde basketbol topu tutan kişi, dünyada mal ve servete kavuşur. Bu rüya zorluklarla elde edilecek yüklü bir ganimet ve paradır. Eğer basketbol topu elinden düşerse elden çıkacak bir miktar paradır. Basketbol topu aynı zamanda dedikoducu bir kadın olarak da yorulabilir.

Rüyada Basketbol Oynarken Güldüğünü Görmek

Rüyada basketbol oynarken sevinen veya gülen kişi, gerçek hayatta çok seveceği ve zevkle çalışacağı bir iş bulur. Bu rüya başarıları sonucunda işinde yükselmeye, çalışma hayatında mutluluğa ve sevince de işarettir.

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyasında herhangi bir oyun oynamak yaşama sevincine, gerçek hayatta bir grubun üyesi olmaya, edilecek sözlere ve sohbetlere, vakit geçirmeye ve iş sahibi olmaya yorulur. Yine bu rüya boş işlerle uğraşarak, kendine faydası olmayan çalışmalarda bulunmak, vaktini kötü değerlendirmek anlamına da gelebilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Basketbol Oynamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019