Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada basketbol görmek, rüyayı gören kişinin ilgi duyduğu ve becerikli olduğu alanlara yöneleceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hobilerine vakit ayıracağına, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada Basketbol Maçı İzlemek

Rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek ve deyim yerindeyse hop oturup hop kalkmasına vesile olacak bir haber alacağına ya da böyle bir gelişme ile karşılaşacağına delalet eder ve rüya sahibini çok hareketli, eğlenceli ve neşeli günler beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Basketbol Oynadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yapmaktan zevk duyduğu, kafasının rahatladığını, içinin huzurla dolduğunu, ruhunun güzelleştiğini ve bedeninin de şifa bulduğunu hissettiği bir takım aktivitelerde bulunacağı bu sayede iş yaşamının ve günlük hayatın getirdiği stresten ve telaştan da uzaklaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin adeta yenileneceğine ve tazeleneceğine işaret eder.

Rüyada Basketbol Potası Görmek

Rüyada basketbol potası görmek ne yazık ki uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına ve sonunda da üzülüp, mutsuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyayı gören kişinin sosyal bir insan olduğuna tabir edilir ve rüya sahibinin arkadaş ve dost canlısı olduğu kadar aynı zamanda da sanata ve kültüre karşı çok hevesli ve ilgili olduğuna yorulur. Rüya sahibinin çevresinde entelektüel ve renkli bir kişilik olarak nam saldığına ve aslında pek çok kişinin de kendisine özendiğine rivayet edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Basketbol Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019