Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek, eğer o kimse tanınan birisi ise manevi anlamda oldukça iyi ve derecesi yüksek biri olmasına; arzu ve dileklerinin gerçekleşmesine işarettir. Eğer namaz kılan tanınmıyorsa, o zaman bu rüya gören kişiye yapılan bir uyarıdır. İbadetlerinde olan eksiklikleri ve dini anlamda daha fazla gayret göstermesi gerektiğini hatırlatan, aynı zamanda yaptığı bazı günahlara tövbe etmesi gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Başkasının Dua Ettiğini Görmek

Rüyada dua eden kimse, eğer dünyevi istekleri varsa onlara ulaşır veya çektiği sıkıntılardan kurtularak ferahlar. Eğer dünyevi olana dua edildiğini gördüyseniz, bu rüya dünya zevklerini elde edeceğinize fakat ahiret için hiçbir şey yapmayacağınıza işarettir. Dua eden kimse ahiret için ediyorsa hem dünyası hem de öldükten sonraki yaşamı güzelleşir ve mutluluğa erer.

Rüyada Başkasının İbadet Etmesi

İbadet etme ile ilgili rüyalar oldukça hayırlıdır. Özellikle Allah’a yakarmak, zikretmek ve namaz, oruç gibi ibadetlerden birisini yapmak çok güzel sayılır. Bu rüya kim o ibadeti ediyorsa onun dünya ve ahirette kendisine verilecek nimetlere ve sahip olacağı güzelliklere işarettir. Rüyada Allah dışında başka bir şeye ibadet etmekte hayır yoktur. Bu, sapıklığa düşmeye, yoldan çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Namazı Bozduğunu Görmek

Rüyada namaz bozmak dünya hayatında günah işlemenin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi bazı hatalar yapar veya ibadetlerinde eksiklikler vardır. Namaz bozmak bazı durumlarda da istediğini şeylerin gerçekleşmemesine veya sizin için hayırlı olmamasına işarettir.

Rüyada Namaza Durduğunuzu Görmek

Rüyada namaza duran kimse doğru yola erişir. Bu rüya dünya hayatında günahlardan sakınana ve daima manevi anlamda kendisini geliştirip derecesini yükselten bir adama işaret eder. Namaza durmak bazen de çok başarılı olacağınız bir işinizin olmasına veya maddi anlamda ferahlamaya işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019