Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Başbakanın Elini Öpmek

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek

Rüyada başbakanın elini öpmek, çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin devlet büyüklerinden birini rüyasında görmesi genellikle olumlu gelişmelere ve kişi için büyük bir şans elde etmeye yorumlanır. Özellikle iş konusunda girişimlerde bulunan ve devlet kurumlarında çalışmak için müracaatı olan kişiler bu şekilde rüya görürlerse, başvuruları olumlu sonuçlanır, sınavlardan yüksek puan alırlar. Başbakanın elini öpmek, resmi makamlardaki bir işin hallolmasına, kişinin çalıştığı kurumda veya işyerinde çok önemli bir mevkie geleceğine ve emri altında çok sayıda insan çalışacağına da alamettir. Bekar bayanlar için yüksek mevkili, saygınlığı ve itibarı olan bir eşe yorumlanır. Genç biri bu rüyayı görürse geleceği pek çok parlak başarı ile dolar ve istediği her dileği gerçek olur.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Başbakanla konuştuğunu gören kişiler rüyada konuşulanları hatırlıyorlarsa yorumu da ona göre olmalıdır. Söylenilenler hatırlanmıyor ise, genel olarak bu rüyanın kişiye verilecek bir onurun, önemli bir müjdenin ve hayatının değişmesine neden olacak büyük bir fırsatın habercisi olduğu söylenebilir. Başbakanla konuşan kişiler sınavlarda yüksek notlar alarak parlak bir eğitim hayatına, sonrasında da iyi bir işe kavuşurlar. Ticaret yapanlar zenginleşir ve resmi işleri çok kısa sürede hallolur. Kişinin yolunun ve bahtının açık olacağına işaret eden güzel bir rüyadır.

Rüyada Başbakan Görmek

Özellikle iş yaşamında sıkıntılar yaşayanlar için müjdeli bir rüyadır ve işlerin kısa süre içinde umulandan da daha iyi sonuçlanacağını, kazancın artması ile birlikte güzel günler görüleceğini işaret eder. Umutsuzluğa kapılan kişiler için yeni bir şansın ve fırsatın da işaretidir.

Rüyada Başbakanın Elini Öptüğünü Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle kendisini çok fazla önemseyen ve başkalarından üstün olduğunu düşünen, toplum içinde ayrıksı bir duruşa ve tavra sahip kişilerin ruh hallerine işaret eden rüya, öte yandan kendisini üstün görmeye meyilli, egoları çok yüksek kişileri de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019