Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Banyo Temizlemek

Rüyada Banyo Temizlemek

Rüyada banyo temizlemek, yarım kalan işler nedeniyle kişinin zaman zaman sıkıntıya düşmesi, bazen verilen sözlerin tutulamaması yüzünden arkadaşlarla aranın açılması ve istenmeyen kırıcı konuşmalar yaşanması şeklinde yorumlanır. Banyo temizlediğini gören kişi kendisinde yanlış bulduğu ve zarar veren yanlarını düzeltmeye çalıştığı gibi, başkalarının kusurlarını ört bas eden ve genellikle suçu kendisinde bulan bir eğilimle yaşar.

Rüyada Banyo Yıkamak

Rüya sahibinin hayatını ciddi bir şekilde ele alıp yeniden yapılandırması ile ilgili kararları gösterir. Banyo yıkadığını gören kişi arkadaşları içinde kendisini kullanan ve dedikodusunu yapanlardan uzaklaşır ve özel hayatına çeki düzen verir. Aşk ilişkilerinde de ayrılıklardan sonra yeni maceralara kapı aralanacağını, kişinin yaşamına beyaz bir sayfa açarak devam edeceğini de tabir eder. Banyo yıkamak ruhsal açıdan da arınmak isteyişin, pozitif bakış açısının ve geçmişten kurtulmak isteğinin bir belirtisidir. Bu rüya evli kimseler için taşınma ve başka bir memlekette güzel bir hayata başlama fırsatına da delalet eder. Kişinin kendi ailesini de kapsayacak önemli kararlar alma arifesinde olduğunun da alametidir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Manevi anlamda kendisini farklı arayışlara iten kimseleri tasvir eden rüya aynı zamanda yaşanacak önemli olayların kişinin hayatında ömür boyu iz bırakacağını da belirtir. Rüyada banyo yaptığını görmek İslami açıdan da tövbe etmek ve haramdan uzak bir yaşam şekli seçmek anlamına gelir. Hayırlı tasvir edilen rüyalar arasındadır, kişi için yenilenme, arınma ve güzel başlangıçlar yapma şansı anlamına gelir.

Rüyada Banyo Temizlemenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak kişinin yaptığı hatalardan duyduğu üzüntüyü, pişmanlığı ve bu hataları düzeltme arayışı içinde olduğunu gösterir. Banyo temizlemek aile içinde bazı sorunlar olduğunu ve kişinin bu sorunları bitirmek için uğraş verdiğinin de sembolüdür. Kişisel sıkıntılarını tek başına gidermeye çalışan, dertlerini içine atarak başkaları ile paylaşmadan yaşayan kimseleri de temsil eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Banyo Temizlemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019