Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bankamatik Görmek

Rüyada Bankamatik Görmek

Rüyada bankamatik görmek, rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak kendisine kazanç sağlayacak işler yapmak istediğine ve yarınlarını garanti altına almanın yollarını bulmaya çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibinin kalıcı bir gelir, zenginlik ve huzur arayışı içinde olduğuna ve attığı her adımda, aldığı her kararda ve içinde bulunduğu her oluşumda hep bunu gözettiğine yorulur.

Rüyada Bankamatik Kartı Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi gücünü eline alacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Bankamatik Kartının Kırılması

Hiç iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına alamet eder. Rüya sahibi maddi anlamda zayıflayacak, işinden ve ekmeğinden olacak demektir.

Rüyada Bankamatikten Para Almak

Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin de yoluna girmesine işaret eder. Rüya sahibinin kurulu bir düzeni olduğu ve kişinin de bunu korumayı bildiği, disiplinli olarak yaşadığı ve azimle çalışıp çabaladığı anlamına gelir.

Rüyada Bankamatikten Para Çekememek

Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı, yokluk ve fakirlik içinde olduğuna, geçim zorluğu çektiğine ve alım sıkıntısı yaşadığına delalet eder. Rüya sahibinin parasız kaldığına, hazır hesabından yediğine ve malından kaybettiğine bu nedenle de çok zor günler yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Paramatiğe Para Yatırmak

Rüyayı gören kişinin refah düzeyinin yerinde olduğuna, evinde sayısız nimetin bulunduğuna, kolay yollardan kazanç elde ettiğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşadığına işaret eder. Rüya sahibinin maddi olarak hiç sıkıntısı olmadığına, pek çok gayrimenkulü ve çeşitli bankalarda hesabının bulunduğuna ve böylece huzurunun, mutluluğunun, neşesinin ve ağız tadının da yerinde olduğuna yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bankamatik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019