Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bankacı Görmek

Rüyada Bankacı Görmek

Rüyada bankacı görmek kişinin mali durumuyla ilgili anlamlara gelir. Erkek veya bayan bankacı görmek anlamı değiştirecektir. Genel manada bankacı görmek borçlardan kurtulmak anlamına gelir ve bunun için bir kimsenin vesile olacağına yahut rüya sahibine kefil olarak borçları için kredi çekmesine yardımcı olacağına yorumlanır. İş yeri açmak gibi düşünceleri olan kimselerin sermayelerindeki eksiklikleri kapatabilmek için çözüm bulacaklarına da yorumlanır. Bekar kişiler için zengin bir eşe sahip olmak, sonrasında hayal edilmeyen güzellikte bir yaşama kavuşmak manasına gelir. Bankacı gören kişilerin sağlıkları ile ilgili sıkıntılar olsa da o parayla hemen her konuda ciddi yardımlar görürler. Kişinin kendisine ecel terleri döktürecek bir işi alnının akıyla halledeceğine ve önemli miktarda bir kazanç elde edeceğine de yorumlanır.

Rüyada Kadın Bankacı Görmek

Kadın bankacı aile içindeki bayanlardan veya bir başkasından görülecek önemli bir yardıma, destek elinin uzanmasına ve kişinin zor bir zamanında beklemediği şekilde alacağı bu yardımla hayatının kurtulacağına yorumlanır. Çok güvenilen bir bayana sır verileceğine, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına ve yeni insanlarla tanışmaya yorumlanan rüya, bekar kişiler için aşırı titizlendiklerinden dolayı kısmetlerini beğenmemezlik edeceklerini ve sonrasında reddettikleri bir kısmetten dolayı büyük bir pişmanlık duyacaklarını işaret eder.

Rüyada Bankacı Olduğunu Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve kişi için büyük bir sorumlulukla beraber iyi bir teklifin söz konusu olacağını, nihayet kişinin yeteneklerini doğru şekilde göstererek, kendisini ispatlayacağı bir duruma geleceğini bildirir. İş konusunda insanların güvenlerini boşa çıkarmamak ve ele geçen paralarla ilerleyen yıllarda iş kurmak manasına da gelir.

Rüyada Bankacı Görmenin Psikolojik Yorumu

Mali durumlarında bir süredir sıkışıklık yaşayan, kredi çeken veya çektiği krediyi ödemekte sorunlar yaşayan, çok fazla borcu olan, ödeme güçlüğü içinde olan ve resmi makamlarla başının derde girmesinden korkan insanların gördüğü rüyalardan biridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bankacı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019