Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyada balkon yıkamak, çok kuvvetli, oldukça zengin ve kendi emrinde birçok insan bulunan kudretli bir adamın yanına girmeye ve onun için çalışmaya işarettir. Bu rüya genellikle iş hayatına yorumlanır. İşsizler için bu rüya iş sahibi olmaya, ticaretle uğraşanlar için işlerinde yükselmeye, düğer kişiler içinse her anlamda başarılı olup, büyük mallar ve paralar kazanmaya delalettir.

Rüyada Yüksek Balkon Görmek

Rüyada çok yüksek balkon görmek veya bu balkonda oturup etrafı izlemek sizin veya sizden gelecek bir kimsenin çok büyük derecelere yükseleceğine ve maddi manevi her anlamda kudretli ve güçlü bir insan olacağına işarettir. Yüksek balkon genellikle iş anlamında terfiye, makam sahibi olmaya, yüksek mevkide bulunan bir kimse için çalışıp takdir görmeye de yorumlanır. Alçak balkon ise devlet işine girmeye veya geçimini sağlayacak kadar para kazanmaya işarettir.

Rüyada Balkonun Demirlerinden Tutunmak

Rüyada balkonun demirlerinden tutunan kimse gerçek hayatta sırtını sağlam ve güvenilir bir adama dayar. Bu rüya sizi himaye edecek ve koruyacak bazı kimselerin olacağına ve onlar sayesinde belirli görevlere gelip işinizde yükseleceğinize de yorumlanmaktadır.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşen kişi, iş hayatında bazı zorluklarla karşılaşır ve yaptığı işlerde zarar eder. Bu rüya madlen ve paradan noksanlık yaşamaya, elden çıkacak gayrimenkullere veya borçlanıp parasının bir kısmını vermek zorunda kalamaya da işaret etmektedir.

Rüyada Balkonu Süpürmek

Rüyada balkonu süpüren kimse kendi hayatında bazı değişikliklere giderek eski yaşantısında yaptığı bazı hareketleri terk eder. Bu rüya gören kişi için temiz, güçlü ve güzel bir başlangıca işarettir. Bu başlangıç özel hayatta da iş hayatında da olabilmektedir. Balkon süpürmek bazen de fazlalıklardan kurtulma anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Balkon Yıkamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019