Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada balık satın almak, kişinin maddi kazanç sağlaması anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi kısa sürede şan ve şöhret sahibi olarak herkes tarafından tanınacağı ve sevileceği bir iş yapar. Böyle bir rüya genellikle çokça mala mülke, paraya, gören kişinin güzel bir iş bulmasına, her anlamda talihin dönmesine ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada balık satan balıkçı görmek, ondan istifade edeceğinizin bir adam anlamındadır. Bu rüyayı gören kimse, çok kuvvetli ve zengin bir adamın himayesine girer veya gerçek hayatta böyle bir kimse ile tanışır. Aynı zamanda bu rüya sizin için hayırlı kapıların açılmasına veya istediğiniz terfiye işarettir.

Rüyada Balık Satmak

Rüyasında balık satanın elinden bir miktar mal çıkar veya gören kişi parasını hayırlı yerlere harcar. Bu rüya, güzel bir geçime, yakında kolaylıkla rızkınızı kazanacağınıza, dilek ve isteklerin gerçekleşmesine, dünya hayatında mutluluğa, fakirler için bu durumdan kurtulup zenginleşmeye, aile içinde huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Balık Kurutmak

Rüyada balıkları çiğ olarak alan ve onları kurutan kime, eline geçen tüm paraları biriktirir veya hayırlı yollarda sarf eder. Bu rüya kazanırken elinizdeki paranın bir kısmını ihtiyaç sahiplerine verdikten sonra, biriktirmeniz ve mal sahibi olmanız gerektiğini gösterir. Bazen de bu rüya meşakkatle kazanılacak yüklü bir miktarda paradır.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen temiz rızık, güzel geçim, helal para ve kolay kazanç iken; bazen de arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine, yakın zamanda talihinizin artmasına ve böylece büyük kazançlar elde etmenize, bekarlar için evliliğe ve yuva kurmaya işarettir. Bazen de balık yemek, uzun süredir beklediğiniz bir haberi almanıza veya başınıza gelecek bir olayla mutlu olup, bu olayın size birçok hayrı beraberinde getirmesine işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Balık Satın Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019