Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Balık Almak

Rüyada Balık Almak

Rüyada balık almak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri ara verdiği aşk ilişkilerine dönmek için kendisine çeki düzen verdiğine, yakın bir zamanda tüm sorunlardan kurtulup çok güzel ve büyük bir aşka yelken açmak için büyük çaba gösterdiğine, kendisine uygun bir hayırlı kısmet bulup yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşayıp ömür boyu mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Balık Aldığını Görmek

Rüyada balık almak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok iyi bir mevkide olan ve artık tek eksiği kalan rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok güzel bir düğünle evlenip çoluk çocuğa karışacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Balık Satın Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı kararlar vereceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Balıkçıdan Balık Almak

Çok güzel ve hayırlı haberlerin alınacağına, bu haberler eşliğinde çeşitli adımlar atılacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Balık Satın Almak

Uzun zamandan beri şansızlıkla boğuşan rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında tuttuğunu koparan bir yapıya sahip olduğuna ve böylece hiçbir şekilde yenilgi yüzü görmediğine rivayet eder.

Rüyada Birinden Balık Satın Almak

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok sıkıntılı olduğu bir dönemde yakın bir arkadaşının vereceği borç sayesinde içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacağına tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Balık Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019