Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Baldız Görmek

Rüyada Baldız Görmek

Rüyada baldız görmek, karışıklık ve karmaşa anlamına gelir. İşlerin bozulup, kördüğüm olmasına, rüya sahibinin kendini açıklama konusunda yetersiz kalıp yanlış anlaşılmasına ve kaba tabirle bir sürü tantana çıkmasına tabir edilir. Ortalığın karışması ve insanların birbirleri arasındaki saygı ve sevginin yitirilmesi, uyumun bozulması, olayların kızışması anlamına gelir. Sakin, durgun ve yolunda giden hayatın bir anda gelgitlerle sarsılacağı ve bir bardak suda fırtınaların kopacağı bir süreç yaşanacak demektir.

Rüyada Baldızla Evlenmek

Büyük uğursuzluk olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin gereksiz yere moralinin bozulup, gülen yüzünün asılmasına ve tüm keyfinin kaçmasına tabir edilir. Her şey yolunda giderken işgüzar kimseler nedeni ile gereksiz yere strese girip, çok zor ve gergin günler geçirmeye yorulur.

Rüyada Baldızla Konuşmak

Rüyada baldızla konuşmak, entrikaların içinde kalmaya ve çıkmaya çalıştıkça daha çok olayların içine gömülmeye delalet eder. Rüya sahibi büyük haksızlıklara uğrayacak ve bu nedenle de çevresindeki bazı kimselerle bağlarını kesip, iletişimini sonsuza dek koparacaktır.

Rüyada Baldız Öpmek

Rüya sahibinin beyhude yere girdiği işlerden ümitlenip, olmayacak hayallere kapılacağına ve sonradan da büyük hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur. Kişi kendisine hayır getirmeyecek kimselere takılacak ya da işlere girecek, bu nedenle de ağır bedeller ödeyecek demektir.

Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin inandığı ve güvendiği kişilerden büyük zarar göreceği anlamına gelir. Onlara itibar etmesi nedeniyle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda çöküş yaşayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Kayınbirader ile Kavga Etmek

Gerçek anlamına kısmen de olsa yakın sayılır çünkü rüya sahibinin bazı kişilerle anlaşmazlığa düşüp gerginlik yaşamasına ve bu nedenle de sinirlerinin yay gibi gerilmesine tabir edilir. Bu gergin durumdan rüya sahibinin en yakınındakiler de nasiplerini alacaklardır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Baldız Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019