Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Baklava Görmek

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava gibi gerek hamurlu gerekse sütlü tatlılar görmek kısmet, şans, açık baht ve parlak istikbal olarak yorumlanır. Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Rüyasında baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyasında baklava yediğini gören kişi babadan kalma bir para, emlak ya da toprak sahibi olacak demektir.

Rüyada Baklava Satın Almak

Rüyada baklava satın almak, küçük ya da büyük olmaksızın yatırım amaçlı bir gayrimenkul ya da toprak sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyasında birine ya da birilerine baklava ikram ettiğini gören kişi temiz ve güzel bir işe girişecek ve sonunda da muvaffak olacak demektir.

Rüyada Tepsiyle Baklava Görmek

Rüyada tepsiyle baklava görmek kişinin şansının açılacağına ve kazancının yükseleceğine delalet eder. Bu kişi tahvil ya da bono yatırımında kar elde edecek demektir.

Rüyada Baklava Açmak

Rüyada baklava açmak ya da baklava yapmak rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir.

Rüyada Pasta Görmek

Rüyada pasta görmek rüya sahibinin hayatındaki güzel gelişmelere ve yaşanacak mutluluklara işaret eder.

Rüyada Renkli Pasta Görmek

Rüyada renkli meyve ve renkli şekerlemelerle yapılan bir pasta görmek temiz bir gönül ilişkisine işaret eder. Renkli pasta ne kadar iyi ve hayırlı ise kremalı pasta da o denli kötüdür.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek, kıskanç komşular ve arkadaşlar tarafından rüya sahibinin arkasından gıybet edilerek, rüya sahibi hakkında aralarında eğlenmeye delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Baklava Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019