Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla kavga etmek; aile içerisinde kişinin yaşayacağı otorite sorunlarını işaret eder. Rüyayı gören kimse, eğer kendi ailesini kurmuş, evlatlarını büyüten biriyse, evde sözünü geçirme konusunda zorlanacak ve bazı sıkıntılar çekecek demektir. Rüya sahibi eğer hala anne ve babasıyla yaşayan biriyse, bu sefer tam tersi şekilde evde anne ve babanın otoritesini karşı gelecektir, denir. Güç ve iktidar isteğinin delaleti olan bu rüya, aynı zamanda hırsın da bir simgesi olarak alimlerce kabul edilmiştir.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek

Rüyada ölmüş babayla kavga ettiğini gören kişi, babasına çok düşkün ve babasını çok seven birisi demektir. Kişi, aynı zamanda eğer hayatta ise, babasının sağlığından çok endişe ediyordur. Hayatının merkezinde her zaman ailesi olan kişi, bütün hayatını onlara adayarak yaşamaya da devam edecektir. Bu kimse, zaman geçtikçe daha da koruyucu bir yapıya bürünerek, etrafındaki kişileri koruması altına almayı kendisine bir görev bilecektir.

Rüyada Babayla Tartışmak

Rüyada babayla tartışmak, aileden kopma ve kişinin kendi kaderini çizme yolunda olduğunun delaletidir. Aile baskısından sıkılan ve bunalan kişi, kendi ayakları üzerinde durma isteğine binaen, kendi kararlarını kendi alma konusunda cesaretli ve yürekli adımlar atmaya başlayacaktır. Bu azimle iyi noktalara gelecek olan bu kimse, her ne kadar anne ve babasını sevse de onlardan biraz olsun uzaklaşmanın kendisi için en iyi seçenek olduğunun farkına varacaktır.

Rüyada Babayı Dövmek

Rüyada babayı dövmek, kişinin toplum ve hatta kendi ailesi tarafından dışlanıp uzaklaştırılacağına dair yorumlanır. Büyük bir ego sahibi olan bu kimse, dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannederek çok yanlış eylemlerin içine kendini atacaktır. Sonunda zararlı çıkan yine kendisi olacaktır ve sevdiklerini kendinden uzaklaştıracaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Babayla Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019