Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ayı Kovalaması

Rüyada Ayı Kovalaması

Rüyada ayı kovalaması, yakın zamanda yaptığını bazı hatalardan dolayı insanlar tarafından eleştirileceğinize, toplum tarafından hor görülmeye veya günah işlemeye yorumlanır. Rüyasında kendisini bir ayının kovaladığını gören kimse utanacağı bir hareket yapar ve toplum içinde küçük düşer. Bazı yorumculara göre ise bu rüya mertebenin artması, derecenin yükselmesidir. Bu rüyayı gören günahlarına tövbe eder ve hatalarından dönerek insani derecesini artırır.

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada görülen ayı, kötü huylu ve ahlaksız bir kadındır. Rüyada kendisine ayının musallat olduğunu gören kimse gerçek hayatta bahsi edilen karakterde bir kadınla karşılaşır ve ondan kötülük görür. Yorumcuların çoğu için bu rüya hayırlı değildir. Ayı görülen rüyalar, insanlar tarafından sevilmeyen, başkalarına hile düşünen ve tuzaklar kuran hilekar kimselere yorulur ve uyarı mahiyetindedir. Kişinin dikkatli olmasın gerektiğinin habercisi olan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Ayı Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında ayı öldüren kişi, düşmanlarına galip gelerek onlardan kurtulur. Bu rüya kötü niyetli kişilerin planlarını bozmaya, işlerini hile ile yapan, cahil insanlara karşı galip gelmeye, onlardan kurtulup insanlara zarar vermelerini engellemeye yorulur.

Rüyasında Bir Ayıya Bindiğini Görmek

Rüyasında ayıya bindiğini gören kimsenin mertebesi yükselir, kadri ve kıymeti bilinerek insanlar arasında değeri artar. Bu rüya devlet işini, memurluğa veya devlet kademesinde yükselmeye de yorulur. Bazen bu rüya zayıf karakterli olmaya ve zina işleyerek günaha girmeye de işaret olabilmektedir.

Rüyada Ayı İle Dövüştüğünü Görmek

Bu rüya hileci ve kötü insanlarla mücadeledir. Eğer dövüş sonrasında ayıyı yenerseniz düşmanlara galip gelmeye, ayı tarafından zarar görürseniz de düşmanlardan kendisine erişecek zarar ve kötülüğe işarettir. Bu rüya toplumu fesada boğan ve insanların bozulmasını sağlayan ahlaksız adamlarla savaşmaya, doğru yoldan ayrılmamaya da yorulmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ayı Kovalaması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019