Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek

Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek

Rüyada ayakkabısını kaybetmek, kişinin istediği bir şeye kavuşamamasına, uzun süredir çıkmayı arzu ettiği yolculuğu ertelemek zorunda kalmasına, iş hayatında yaşayacağı bazı zorluklara, birtakım kimselerle görüşmeyi kesmesine, yakında akrabalar içinde çıkacak husumetlere, bazen de kendisine uygun olmayan bir kadınla evlenmesine veya eşinin hayırlı bir insan olmamasına işaret eder.

Rüyada Kaybettiği Ayakkabısını Bulmak

Rüyasında kaybettiği ayakkabısını bulan kimse tam ümidini kesmişken istediğine nail olur. bu rüya, bazen de çok sevineceği bir haber almaya, müjdeli bazı havadislere, nimetlerin çoğalmasına talihin artmasına, çok şanslı ve güzel bir döneme, derecenin yükselip çevresinden takdir görmesine işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek

Rüyada ayakkabı bağı gören kişinin üzerine büyük bir sorumluluk yüklenir. Bu rüya, yakında bazı zorluklarla karşılaşacağınıza veya birtakım sıkıntılar yaşayacağınıza; eğer sabrederseniz bu sıkıntıların yerini mutluluğa ve ferahlığa bırakmasına işarettir. Ayakkabısının bağını çözenin sorunları ve problemleri de bir bir çözüme kavuşur.

Rüyada Ayakkabısının Tekini Kaybetmek

Ayakkabısının tekini kaybeden kimsenin hayatında mutlulukların yanında mutsuzluklar da olur. bu rüya bazen de isteklerinizin bir kısmının gerçekleşip bazılarını9n ise gerçekleşmeyeceğine yorumlanır. Bazen de bu rüya, eşinizle aranızda küçük tartışmaların yaşanmasına ve aile hayatında baş gösterecek bazı tatsız durumlara da yorumlanır.

Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek

Rüyasında başkasının ayakkabısını giyen kimse, eğer o kişiyi tanıyorsa onunla birlikte yolculuğa çıkar. Bazen de bu rüya sizin o adamın fıtratında olmanıza, onun mesleğini devam ettirmenize, çok iyi dost olup sürekli görüşmenize, o kimsenin sırlarına vakıf olmaya işarettir.

Rüyada Camide Ayakkabılarını Kaybetmek

Camide kaybedilen ayakkabılar, manevi anlamda eksikliklere, ibadetlerinizi tam olarak yapmamanıza, maneviyattan kopup dünyaya meyletmeye işarettir. Bazı durumlarda bu rüya istedikleriniz için dua etmeniz gerektiğini gösteren ve uyarıcı mahiyeti olan bir rüyadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019