Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

Rüyada ayakkabını tekini kaybetmek, kişinin aynı zamanda hem nimetlerle hem de bazı musibetlerle karşılaşmasına işarettir. Bazen de bu rüya yaşayacağınız küçük çaplı sıkıntılara, karşılaşacağınız zorluklara, iş hayatında takdir kazandıktan sonra bazı hatalarınız sonucu zarar görmenize, aile içinde yaşanacak tartışmalara veya eşler arasındaki küçük sürtüşmelere yorumlanır.

Rüyada Ayakkabısının Tekinin Yırtılması

Rüyada ayakkabısının tekinin yırtıldığını gören kişi hanımı ile olumlu olumsuz bazı olaylar yaşar veya kişinin başına çeşitli hadiseler gelir. Bu rüya yaşamınızın tek düze geçmeyeceğini, bazen huzurlu ve sakin bir ömür sürerken zamanla da çeşitli çalkantılar yaşayabileceğinizi gösterir.

Rüyada Ayakkabısız Yürümek

Rüyada ayakkabısı olmadan yürüyen kimse, meşakkatle bazı mallar elde eder veya zorluklardan geçerek ferahlığa kavuşur. Bu rüya kişinin iş hayatında yaşayacağı zorluklara, bazen sıkıntı ile elde edilecek paraya, hanımı ile yaşayacağı tartışmalara, maddi konularda sıkıntı çekmeye de yorumlanır.

Rüyada Ayakkabısının Üstüne Basmak

Rüyada ayakkabısının üstüne basan kimse tanıdığı bir kadına haksızlık yapar veya ona eziyet eder. Bu rüya insanlar hakkında sürekli suizan etmeniz sonucunda çeşitli zararlarla karşılaştığınızın ve bu nedenle bu davranışları devam ettirmemeniz gerektiğinin bir göstergesidir.

Rüyada Ayakkabısını Fırlatmak

Rüyada ayakkabınızı birine fırlatmak, o kişi ile aranızın bozulmasına, yaşayacağınız tatsız hadiselere, tartışmalara ve kavgalara, bazen geçim sıkıntısına, kendi isteği ile malının bir bölümünü vermeye, miras bırakmaya, çocukların amal bölüştürmeye de yorumlanır.

Rüyada Ayakkabılık Görmek

Rüyada bir ayakkabılık olduğunu ve içinde de bir sürü ayakkabı bulunduğunu gören kişinin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya genellikle dünyalığa, dünyada elde edeceğiniz mal ve menfaatlere, bazen de güzel bir geçime, zafer kazanmaya, size hizmet edecek kişilere, yönetici olmaya ve emri altında bulunacak kişilere işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek ile ilgili yorumlar

Filiz: Trenden inerken yazlık ayakkabımın teki tirenden inerken ayağımdan tirenin kapısına takılıpkalmış tiren hareket etmiş ben tek ayakkabı ile kalmışım

Ayşe Saygın: benim eski oturduğum evi satın alan kişiye ziyarete gittim. Üst katıda alıp dublex yapmışlardı, üst kata çıkarken merdivenler toz içindeydi, ahşap basamaklardan çıkarken iki tanesi kırıldı, zor çıktım, yukarı çıktığımda yaşlarının baya ileri olmasına rağmen yeni erkek bebekleri olduğunu gördüm,evden çıkarken beyaz spor Ayakkabımın sağ teki kayıptı aynı modele yakın ama ikiside sol tekti, bir sürü ayakabı denedim ama uymuyor du, sonra ayakabılıktaki ayakkabıların siyaha dönmeleri şaşırttı

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019