Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Avuç Görmek

Rüyada Avuç Görmek

Rüyada avuç görmek, her konuda başarılı bir hayat elde eden kişinin mükemmellik arayışına, eline geçecek güzel fırsatlar sayesinde evi olmayanların ev sahibi olacaklarına, çocukları olanların onların geleceklerini garanti altına almak için yapacağı büyük yatırımlara ve işleri büyüterek daha zengin biri haline gelmeye işaret eder. Bilgece hareket eden kişinin olgun bir evreye girdiğine delalet eden rüya, her hareketini ölçüp biçerek atan rüya sahibinin kararlı davranışları sonucunda ilişkilerini de, sosyal hayatını da daha müreffeh bir seviyeye ulaştıracağına tabir olur. Avuç görmek kaderine razı gelmek ve elindeki ile yaşamayı bir düstur olarak benimsemek şeklinde de yorumlanır. Kişinin Allah sevgisi ile hareket etmesine ve başına gelen her şeyi büyük bir tefekkürle karşılayacağına da alamettir.

Rüyada Avuç İçi Görmek

Avuç görmekle benzer şekilde yorumlanan rüya, detaylar üzerinde düşünmeye ve daha önce fark edilmeyen pek çok duruma dikkat ederek hareket etmeye işarettir. Avuç içi görmek küçük bir ev sahibi olmak veya bir işletme açarak rızkını kazanmaya delalettir. Çok fazla olmasa da kişinin gelir düzeyinin onu başkalarına muhtaç etmeyecek hale geleceğine, borçlanmadan, kendisine yetecek bir hayat yaşayacağını da bildirir.

Rüyada Avuç Açtığını Görmek

Birine avuç açıp yardım istediğini görmek aciz bir duruma düşüleceğinin sinyallerini verir. Gam dolu bir hayata sahip olan rüya sahibinin biraz olsun rahatlamak amacıyla çevresinden destek görmek isteyeceğini ve yardım isteyeceğini bildiren rüya, gurur kırıcı, kişinin utanacağı bir hayata sahip olmanın da işaretidir. Yaşama gücünün ve isteğinin azalması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Avuç Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçeklere tahammülü az olan kişilerin büyümeye karşı gösterdikleri direncin simgesidir. Kişi hala kendisini savunmasız küçük bir çocuk gibi görmekte ve ailesinin her zaman ona yardım etmesini ve arka çıkmasını beklemektedir. Başaramama, üstlenilen görevleri yerine getirememe korkusu yaşamanın da delaletidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Avuç Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019