Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada At Binmek

Rüyada At Binmek

Rüyada at binmek, kişinin mertebesinin artmasına ve yöneticilik makamına yükselmesine işarettir. At binmek genellikle izzet ve şerefin artmasına, kişiye ulaşacak hayır ve bereketlere, maddi anlamda yücelmeye ve zenginleşmeye, makam mevki sahibi olmaya, insanlar tarafından saygı duyulup sevilmeye, beklenen terfinin gerçekleşmesine, toplum içinde güzel bir adla anılmaya, her yönden bereketle geçecek bir döneme yorumlanır.

Rüyada Uysal Ve Sakin Bir Ata Binmek

Rüyasında uysal, sakin bir ata binip gezinti yaptığını gören kişi o atın değeri ve büyüklüğü nispetinde bir dereceye veya makama ulaşır. Bu rüya sizin için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Gören kişi eğer bir terfi bekliyorsa en yakın zamanda buna ulaşır. Kızgın bir ata binmek ise zorlu bir makama yükselme, işin çetinliğine ve iş hayatında yorulma anlamlarına gelir.

Rüyada Uzuvları Eksik Bir At Görmek

Rüyasında uzuvları eksik bir ata binene kimse makamını kaybeder veya rüyada gördüğü eksiklik derecesinde bir zarara uğrar. Bazı alimlere göre ise bu rüya isteklerinizin gerçekleşeceğine; fakat her şeyin tam istediğiniz gibi olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Güçlü Bir Ata Binmek

Rüyada eyeri olmayan güçlü bir ata binene kişi şeref ve izzet sahibi olarak, makam ve mevki açısından derecesi yükselir. Bu rüya kişinin yaşayacağı bereketli ve güzel bir olaya da yorumlanır.

Rüyada Kızıl Yeleli Bir Ata Binmek

Kızıl yelesi ve tüyleri olan bir ata binen kimse, dini anlamda yükselir ve maneviyatı artar. Bu rüya gören kişinin manevi olarak insanlar arasında güzel bir adla anılmasına, iyi huya ve temiz kalbe de yorumlanır.

Rüyada Sarı Bir Ata Binmek

Rüyada sarı bir ata binen kimse hafif bir hastalık geçirir ve sonra sağlığına kavuşur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada At Binmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019