Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Aşk Görmek

Rüyada Aşk Görmek

Rüyada aşk görmek, rüya sahibinin canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve çok üzüleceği olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Bu rüya, hayal kırıklığı yaşamaya, hüzne ve kedere düşmeye, gözyaşı akıtmaya ve zor günler geçirmeye tabir edilir. Kişi, aradığı huzuru bulmak için bir süre daha çabalamak zorunda kalacak demektir. Rüya sahibinin çok üzüleceği haberler alacağı, umutlarının boşa çıkacağı ve hayata küseceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Aşk Yaşamak

Rüyasında aşk yaşadığını gören kişinin rüyası,hayatında olumsuz olaylar yaşanacağı, karmaşalar çıkacağı ve bu nedenle kişinin kafasının karışacağı ve karar vermekte zorlanıp, belirsizlik içinde kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Âşık Olduğunu Görmek

Rüyada âşık olduğunu gören kişi, hayatından yana güzellikler ve hayır getirecek olaylar yaşar, ayrıca karşısına kendisini çok mutlu edecek, kadrini kıymetini bilecek, onu hiç üzmeyecek ve yalnız bırakmayacak kimseler çıkacak demektir.

Rüyada Aşk İlanı Görmek

Rüyada aşk ilanı görmek, çok makbul ve hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına ve yaşamını düzene sokacağına işaret eder.

Rüyada Aşk Mektubu Yazmak

Rüyada aşk mektubu yazmak, gerçekte de gönül işlerine delalet eder ve rüya sahibinin aşktan yana çok kısmetli ve şanslı olduğuna, tutkulu bir aşk evliliği yapacağına ve eşinden yana hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada Aşk Mektubu Almak

Rüya sahibinin rüyasında tanımadığı bir kimseden aşk mektubu alması, hayatına güzel bir kimsenin gireceği ve onunla mutlu bir birliktelik yaşamaya başlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sevdiği ve düşündüğü kişiden aşk mektubu aldığını görürse o halde duygularına karşılık alıp, aşkının tek taraflı olmadığını anlayacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Aşk Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019