Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Asfalt Görmek

Rüyada Asfalt Görmek

Rüyada asfalt görmek, güzel ve hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Rüyayı gören kişinin, çok çalışkan ve hırslı olduğuna, bu meziyetleri sayesinde gelecekte kendisi için çok hayırlı işler yapacağına ve zenginliğe kavuşacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bahtının ve önünün açık, hayallerine, isteklerine ve hedeflerine giden yolların da temiz olduğu anlamına gelir. Bu rüya, kişinin hayatta her alanda muvaffak olacağına delalet eder.

Rüyada Asfalt Yol Görmek

Rüyada asfalt yol görmek, rüya sahibinin hayatının yolunda, işinin gücünün de rast gideceğine işaret eder. Kişi, hiçbir işini yarım bırakmayan, aldığı sorumluluğu yerine getirme sağ duyusuna sahip olan böylece hayatında hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamayacak kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek

Rüyada asfalt yolda yürümek, rüyayı gören kişinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olacağına ve iş hayatındaki düzenini oturtmayı başaracağına işaret eder. Kişi, özenli ve fedakâr çalışması sayesinde gelecekte mesleğinde çok ilerleyecek demektir.

Rüyada Asfalt Döküldüğünü Görmek

Rüyada asfalt döküldüğünü görmek, kişinin aslında hayallerine kavuşma gücüne, inancına ve kudretine sahip olduğuna fakat henüz kendindeki cevheri keşfetmediğine, birinin kendisine yardımcı olması ve yol göstermesi durumunda başarıda sınır tanımayacağına tabir edilir.

Rüyada Asfalt Zifti Görmek

Rüyada asfalt zifti görmek, bolluk, bereket, mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve kazancını arttırarak, geçimini çok daha rahat sağlayacağına delalet eder. Böylelikle hayat daha bir kolay ve güzel hale gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Yola Asfalt Dökülmesi

Rüyada yola asfalt dökülmesi, rüyayı gören kişinin, yatırımlarının amacına ulaşacağına, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Asfalt Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019