Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Arazi Görmek

Rüyada Arazi Görmek

Rüyada arazi görmek, aile bireyleri ile tabir edilir. Rüya sahibinin ev halkından olan kişilere işaret eder. Gıybet etmeyi seven, kem gözlü, kötü kalpli fakat sadece dilde düşmanlık eden bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bir yandan da rahat ve geniş bir hayata, varlığa, kazanca, nimete ve bolluğa delalet eder.Rüya sahibinin keyifte, ağız tadında, hoşlukta ve hayır içinde olacağına yorulur.

Rüyada Arazi Satın Almak

Rüyada arazi satın aldığını gören kişinin rüyası, hayırlı ve uğurlu olacak bir gönül işine başlamaya ve o kişiyle mutlu sona ulaşmaya tabir edilir. Kişi, aradığı özelliklerde ve kafasına yatan insanı bulup, onunla bahtiyar olacak demektir.

Rüyada Arazi Satmak

Rüyasında arazi sattığını gören kişinin keyfinin, huzurunun ve ağzının tadının kaçacağı bir takım olayların baş göstereceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin hayatının ve düzenin bozulacağı, hane içinde mutluluğunun yok olacağı, anlaşmazlıkların ve kargaşaların meydana geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ekili Arazi Görmek

Rüyada ekili arazi görmek, rüya sahibinin işlerinin artacağı anlamına gelir. Bolluk, bereket, mutluluk, huzur olarak yorulur ve kişinin zenginliğinin ve malının çoğalacağına işaret eder. Kısmet, şans ve gelir kapılarının açık olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kurak Arazi Görmek

Rüyada kurak arazi görmek, düzenin bozulacağı, işlerin kesileceği, şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve parasız ve ekmeksiz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Sulak Arazi Görmek

Rüyada sulak arazi görmek, kişiye başkası tarafından nasip olacak zenginliğe işaret eder. Bir kimse sayesinde varlık sahibi olmaya böylece paraya ve mala kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin rahat, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Arazi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019