Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Arabayla Gezmek

Rüyada Arabayla Gezmek

Rüyada araba ile gezmek, yakında yapacağınız bir yolculuğun habercisidir. Bu rüyayı gören kişi istediği bir seyahate çıkar ve bu seyahat sonrası birtakım güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşır. Eğer araba ile uzağa gitmişseniz gerçek hayatta da uzun bir yolculuğa, eğer kısa bir gezinti yapmışsanız yakın yere yapacağınız bir seyahate yorumlanır.

Rüyada Araba Direksiyonu Görmek

Rüyada araba direksiyonu gören kişi, hayatına yön verecek bazı girişimlerde bulunur. Bu rüya, kararsız kaldığınız bazı konuların olduğunu ve bu nedenle birtakım işlerinizin aksadığını gösterir. Bazen de insanlara yön veren ve onları doğruya, güzele doğru yönlendiren hayırlı ve herkes tarafından sevilen bir adamın göstergesidir.

Rüyada Araba Vapuru Görmek

Rüyada araba vapuru gören veya arabası ile ona binen kişi gerçek hayatta çok hoşuna gideceği güzel bir yolculuk yapar. Bu rüya genellikle deniz yolculuğuna işaret eder. Yakında çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız bir deniz yolculuğu yaparsınız.

Rüyada Araba İle Uçurumdan Yuvarlanmak

Böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatında birtakım aksiliklerle baş etmek zorunda kalır ve başına birtakım musibetler gelir. Arabası ile uçuruma yuvarlanan kişi büyük bir günah işler ve bunun sonucunda da sıkıntı yaşar. Bazen de bu rüya, iş hayatında başınıza gelecek bazı sorunlara, zorluklar yaşamaya veya birtakım kişiler nedeni ile acı çekmeye de işarettir.

Rüyada Araba Boyamak

Rüyada arabasını kırmızıya boyayan kimse aşık olur veya yakında önemli bir kısmeti çıkar; arabayı yeşile boyamak, dini hassasiyete, maneviyata yönelmeye, ahlaki açıdan derecenin artmasına; beyaza boyamak selamete ve hidayete ermeye; arabayı siyaha boyamak, asil bir kadınla evlenmeye veya bazı sıkıntılar içerisinde bulunup daha sonra tüm bu zorluklardan kurtulup rahata ermeye işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Arabayla Gezmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019