Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Arabada Olmak

Rüyada Arabada Olmak

Rüyada arabada olmak, varılacak hedefe emin adımlarla gitmek demektir ve kişi kendisine ne amaç edinirse edinsin, başarıya ulaşacağına, gayretlerinin ödüllendirileceğine, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine yorumlanır. Çok çalışmanın sonucunda gelen refaha ve maddi zorlukları aşmaya, zenginleşmeye, güçlü biri olmaya tabir edilir. Arabada yalnız başına olduğunu gören kişiler yuva kurarlar ve sorumlulukları artar. Kişinin hayatına egemen olduğunu, himayesindeki kimselerin her türlü ihtiyaçlarını da en güzel şekilde karşıladığını delalet eder. Kalabalık şekilde arabada olduğunu görmek, girilecek bir kalabalıkta iltifat almak, eşiyle arabada olmak da şehir dışına çıkılacağına ve kısa bir tatil yapılacağına alamettir. Kişiyi bekleyen yeniliklerin, hayırlı yolculukların tabiri olan rüya, hayallerin yavaş yavaş gerçek olmasına, kişinin mutluluğunu yeni gelişmelerle perçinleyeceğine işarettir.

Rüyada Arabadan İnmek

Rüya sahibinin çok acele ve düşünmeden verdiği bir kararın kendisi için hiç de hayırlı olmayacağına ve fevri davranışları yüzünden iş konusunda beklenmedik aksilikler yaşayacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına tabir edilir. Gerçekçi, ulaşılabilir hedefler koyulmadığı için amaca ulaşamayacak olmanın altını çizen rüya, insanların dolduruşuna gelerek hareket etmemenin kişinin yararına olacağını da bildirir.

Rüyada Başkasının Arabasında Olmak

Kişinin bir isteğinin tanıdık biri tarafından gerçekleştirileceğine, başkası vasıtasıyla iş bulmaya ve yardım almaya yorumlanır. Şanslı bir dönemi işaret eden rüya, aile üyelerinin de maddi katkıda bulunmasıyla kişinin üzerindeki yükün az da olsa hafifleyeceğini, maddi durumlarını düzeltecekleri için keyiflerinin de yerine geleceğini delalet eder.

Rüyada Arabada Olmanın Psikolojik Yorumu

Sabretmek konusunda zayıf olan ve her işi bir an önce olsun isteyen kimselerin genellikle bu tutumlarından dolayı hayatlarını karmaşaya çevirdiklerini işaret eder. Sağlıklı kararlar almak isterken, aşırı hayalci davranmanın kişiyi sürekli hayal kırıklığına uğrattığını, ayaklarının yere basmamasından dolayı ikili ilişkilerinde de eleştiriler aldığını bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Arabada Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019