Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada anneyle kavga etmek, kişinin iş hayatındaki her şeyin kötü gitmesine ve yaptığı anlaşmaların bozulmasına, insanlarla tartışmalı ve kavgalı bir pozisyona düşmesine delalet eder. Rüyasında annesiyle tartıştığını gören kişinin elinden yüklü miktarda mal ve para çıkar ve gelirinde azalma olur. Rüyasında annesini kendisini azarlarken gören kişinin annesinin gönlünü alması ve ilgi göstermesi gerekir. Rüyasında annesine kötü davrandığını gören kimse yaşarken annesinden beddua alır ve hayatı boyunca hiçbir işi rast gitmez.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyasında annesini öptüğünü gören kimse çok büyük bir sevinç yaşar ve başkalarına da iyiliği dokunur. Büyük bir sevaba nail olunacağına ve Allah’ın hoşuna gidecek davranışlarda bulunulacağına da işaret eden rüya, kişinin iyi amelleri olan, dini bütün, iman gücü yüksek bir kimse olduğuna da işaret eder.

Rüyada Anneyi Görmek

Hayırlara işaret eden güzel bir rüyadır. Rüyasında annesini gören kişinin kazancı her daim yüksek olur ve çevresi tarafından sevilen, takdir edilen bir kimse haline gelir. İkili ilişkileri de, ailevi ilişkileri de her zaman olumlu ve huzur içinde olur. Çevresine güven veren, ticaret anlamında da saygın bir kişiliğe de işaret eder. Rüyada anneyi görmek hayırlı ve sevindirici haberler almak anlamına geldiği gibi, kişinin annesinin kendisinden razı olduğunu da gösterir. Büyük ve çok önemli bir müjde olarak da tabir edilir.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek

Rüyasında annesini ölmüş gören kişi iyi bir haber alacağı gibi, sevdiği biri ile görüşür. İslami açıdan ise annesini ölmüş olarak rüyasında gören kişi, onun ahiret hayatı için Fatiha okumalı ve onun hayrına sadaka vermeli, iyilikte bulunmalıdır. Dini açıdan kişiye dua etmesi için bir uyarıda bulunulduğu da söylenir.

Rüyada Anneye Sarılıp Öpmek

Rüyasında annesine sarılıp öpen kişinin annesi gerçek hayatta yaşıyor ise, ona en kısa zamanda kavuşacağını ve hasret gideceğine işaret eden rüya, annesi hayatta olmayan kişiler için ise çok sevdiği ve özlediği bir kimse ile karşılaşacağını, iyi ve müjdeli haberler alacağını gösterir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Anneyle Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019