Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada anne ile kavga etmek, hayra alamet değildir ve kişinin ailede yaşayacağı büyük sorunlara, kendi hayatında yaptığı yanlışlar nedeniyle ebeveynlerini keder içinde bırakmasına yorumlanır. Anne ve babası hayatayken kıymetini bilmeyen kimselerin, onları kaybettikten sonra büyük pişmanlıklar duyacaklarını bildiren rüya, davranışlara çeki düzen vermenin, anne ve babadan hayır duası almak için uğraşmanın kişi için en hayırlısı olacağına da dikkatleri çeker. Annesiyle kavga edenlerin iş hayatları çalkantılarla dolu olur ve çevresindeki insanlar kişiden menfaat sağlamaya çalışan, ikiyüzlü, yalancı ve hilekar insanlardır. İşlerin ters gitmesine, kısmet kapılarının kapanmasına da alamettir. İslami olarak da bu rüya kişi için hayra yorulmaz ve iyi bir evlat olunmadığını, sevap işlemek yerine, günaha yakın durmaya, bir an evvel af dileyip, Allah’a sığınmak gerektiğine yorumlanır. Kişi gerçekte vefat eden annesini rüyasında görüp kavga ederse, kendisinin evlat olarak görevlerini ihmal ettiğine ve annesini yaşarken üzdüğüne, bu nedenle de işlerinin yolunda gitmediğine tabir edilir.

Rüyada Anne İle Kavga Edip Pişman Olmak

Düşünmeden söylenen bir söz nedeniyle ailesini karşısına alan kimselerin daha sonra onlardan af dileyeceğini, ailesinin hayır dualarını almak, onlarla barışmak ve kalplerini kazanmak için çaba göstereceğini ifade eder. Gerçek hayatta anneye hediye almak, onu mutlu edecek işler yapmak, annesi vefat edenler için de onun adına yaptırılacak bir hayır kurumu sayesinde sevap kazanmak demektir.

Rüyada Anne İle Kavga Edip Dayak Yemek

Anne ve babası tarafından uyarı alan kişinin, kendisi için hayrı olmayacak ve türlü sıkıntılara neden olabilecek bir olayın eşiğinden dönmesine yorumlanır. Ailesinin desteği olmasa, kişinin yanlış yollara sapabileceğini, her zaman onların himayesi altında olarak, korunacağını da tabir eder.

Rüyada Annesi İle Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Annesine çok bağlı olan, her işini annesine danışarak yapan ve hayatında ailesini her şeyin üstünde tutan insanları temsil eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Anne İle Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019