Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ananas Görmek

Rüyada Ananas Görmek

Rüyada ananas görmek, rüya sahibinin ahlaklı oluşu, düzgün karakteri, olgun duruşu, iyimserliği, anlayışı, hoşgörüsü ve temiz kalpliliği sayesinde çok sevildiğine ve itibar gördüğüne işaret eder. Rüya sahibi iş yerinde mesai arkadaşları, mahallesinde ve apartmanında komşuları, arkadaş çevresinde de dostları tarafından el üstünde tutulan, korunan, kollanan ve özlenen kişi olarak tasvir edilir. Bu rüya bazen de seyahate çıkmaya işaret eder.

Rüyada Ananas Yemek

Rüyada ananas yemek, hayırlı olaylar yaşamaya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlardan gelecek iyiliğe ve menfaate delalet eder. Rüyayı gören kişini çevresinde sevince neden olacak güzel olaylar yaşanacak ve rüya sahibi sevdiklerinin mutluluklarına tanıklık edip, onların mutluluğunu paylaşacak demektir.

Rüyada Ananas Almak

Rüyasında ananas aldığını gören kişi, hayırlı ve müjdeli haberler alacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Ananas Suyu İçmek

Rüyada ananas suyu içmek, rüya sahibinin zorunlu olarak başka bir ev açması gerekeceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine yorulur. Rüya sahibini teselli edecek ve kendisine moral olacak şey de bu evi birkaç sevdiği kişi ile paylaşacak olmasıdır.

Rüyada Ananas Ağacı Görmek

Rüyada ananas ağacı görmek, rüya sahibinin çevresinde kişiyi çekemeyen ve kendisine zarar vermenin planlarını yapan kimselerin olduğu anlamına gelir.Kişi, çevresindeki insanları güvenme konusunu yeniden gözden geçirmelidir.

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Rüyada Hindistan cevizi görmek, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin kazançlı işlere gireceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret eder. Rüya sahibi ilerleyen yaşlarında elde edeceği varlık sayesinde sayılı zenginlerden olmayı başaracak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ananas Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019