Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Amir Görmek

Rüyada Amir Görmek

Rüyada amir görmek, esenlik, ferahlık, huzur ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki hayırlı, iyi ve temiz kalpli kişilerin varlığına delalet eder. Bunlar, kişiye faydası olan, tok gözlü, merhametli ve ağır başlı kimseler olarak tasvir edilirler. Rüya sahibinin en zor günlerinden yanında olan, ona moral ve güç veren kimseler oldukları yorumu yapılır.

Rüyada Amir Olmak

Rüyada amir olmak, rüya sahibinin başının ağrıyacağı ve canın sıkılacağı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, duygularına kapılıp, bir anlık öfkeyle gözünü karartacak ve hırsla, sinirle çok büyük laflar edecek ya da fevri davranarak bazı adımlar atacak, sonradan da ortalığı temizlemekle uğraşacak demektir.

Rüyada Amirle Konuşmak

Rüyada amirle konuştuğunu gören kişi, mutlu olacağı, rahata kavuşacağı ve hayatının yoluna girmesini sağlayacak bir haber alacak demektir. Bu rüya bazen de kısmet şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet kapısının açılacağına delalet eder.

Rüyada Amirle Kavga Etmek

Rüyada amirle kavga etmek, aksilik ve sorun yaşanacağına yorulur. Kişi, bir takım sorunlar yaşayacak, yanlış kişilere bulaşacak ve bu nedenle de başına pek çok musibet gelecektir diye açıklanır. Sıkıntı, zorluk ve üzüntü olarak kabul edilir.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok önemli başarılara imza atacağına işaret eder. İşinde profesyonelliğe yükseleceği, çok iyi bir kariyer sahibi olacağı, sıra dışı projeler ve fikirler üreteceği bu sayede de büyük ödüller alacağı anlamına gelir.

Rüyada Yönetici Olmak

Rüyada yönetici olmak, rüya sahibinin çok çalışacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına delalet eder. Kişi, mesleğinde istediği noktaya yükselmeyi başaracaktır diye yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Amir Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019