Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek

Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek

Rüyada alışveriş merkezi görmek, modern düşünceler taşımaya, kendini daha fazla geliştirmenin yollarını aramaya, çok okumaya, çok gezmeye, insan içine karışıp, daha fazla insan tanımaya, çevre edinmeye, okur yazar olma hevesine ve yüksek tahsil peşinde olmaya delalet eder. Rüya sahibinin tüm plan ve projelerini eğitimi üzerine yaptığına ve hayatını bu doğrultuda programladığına işaret eder.

Rüyada Alışveriş Merkezine Gitmek

Rüyasında alışveriş merkezine gittiğini gören kişi hayallerini, hedeflerini ve ideallerini en yüksek seviyede tutar ve dünyaya açılmanın planlarını yapar. Rüya sahibinin uluslararası ilişkiler kurmak istediğine ve bu alanlarda işler yapmayı planladığına tabir edilir.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yapmak gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin ticaret ehli bir kişi olacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına ve yeni iş yerleri kuracağına delalet eder.

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına işaret eder. Kişi, kazançtan yana istediği kotayı tutturmayı başaracak ve bütçesini garantiye alacak demektir.

Rüyada Elbise Mağazası Görmek

Rüyada elbise mağazası görmek, rüya sahibinin yaratıcılığına, engin bir iç dünyası olduğuna, güzel sanatlara olan yeteneğine ve kusursuz zevkleri sayesinde seçimlerinin de kusursuz olduğuna işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Mağazası Görmek

Rüyasında ayakkabı mağazası gören kişinin şansı da, kısmeti de bahtı da çok açık demektir. Rüya sahibi için çok parlak bir dönemin geldiği, bu dönemde atılacak her adımın başarı ve mutluluk getireceği ve rüya sahibinin yüzünü güldüreceği anlamına gelir. Kişi, tüm rakiplerini geride bırakıp, meslek hayatında rakip tanımayan kimse olacaktır diye yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019