Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Aktör Görmek

Rüyada Aktör Görmek

Rüyada aktör görmek, rüya sahibinin keyfe keder yaşadığına, eğlenceye, lükse, rahata ve konfora düşkün olduğuna, bugününe bakıp, uzun vadede planlar yapmadığına işaret eder. Kişi, anının yaşamaya bakan, hayatın ne kadar kısa olduğunun bilincinde olan bu nedenle de öyle ufacık tefecik sorunları kafasına takmayan, dünyanın acılarına mümkün olduğunca gülüp geçen kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Tiyatro Oyuncusu Görmek

Rüyasında tiyatro oyuncusu gören kişinin rüyası, hiç beklemediği bir anda hayatında çok güzel bir gelişme olacağına ve bu sayede rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine ve zor günlerini daha kolay atlatma fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Film Oyuncusu Görmek

Rüyada film oyuncusu görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, yokluğundan ve çektiği maddi zorluklardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Yönetmen Görmek

Rüyada bir filmin ya da bir tiyatro oyununun yönetmenini görmek, çok önemli işlerin başında olan, en rütbeli ve en yetkili kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi, yükümlülüğü ağır olan ama söz hakkı da bir o kadar fazla olan kimsedir ve masaya yumruğunu vurduğunda akan sular durur diye tabir edilir.

Rüyada Figüran Görmek

Rüyada figüran görmek, fındık kabuğunu doldurmayacak ve hiçbir işe faydası olmayacak meseleler için bir araya gelen insan topluluğuna bir diğer tabirle amaçsız yığınlara işaret eder.

Rüyada Sahne Görmek

Rüyada sahne görmek, rüya sahibinin bir gün öleceğinin farkında olarak yaşadığına bu nedenle hayata karşı daha esnek ve daha ılımlı olduğuna tabir edilir. Kişi, hayattan zevk almaya bakan, yaşadığı her dakikanın ve aldığı her nefesin kıymetini bilen, hayatta ne kadar güzellik yaşarsa bunu kar sayan kişi olarak açıklanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Aktör Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019