Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ağda Görmek

Rüyada Ağda Görmek

Rüyada ağda görmek, rüya sahibinin önünde çok güzel günler olacağına tabir edilir. Kişinin borçların ve sıkıntıların verdiği ağırlığın altında ezilmekten dolayı çıkan kamburundan kurtulacağına ve üzüntülerden, dertlerden bükülmüş belinin artık doğrulacağına delalet eder. Hayatın yolunda gitmeye başlayacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine yorulur. Rüya sahibinin geleceği parlak, yolu da açık demektir.

Rüyada Ağda Yapmak

Rüyada ağda yapmak, rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine ve kar elde etmesine imkân sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Ağda Yaptırmak

Rüyada ağda yaptırdığını gören kişinin rüyası, kendisinin bir yakınının desteği sayesinde zor ve kötü durumda olmaktan kurtulacağına yorumlanırken bir diğer yandan da bu rüya, kişinin insanlarla geçim içinde olacağına ve düşmanlıkları aradan kaldıracağına yorumlanır.

Rüyada Ağda Yapıldığını Görmek

Rüyada ağda yapıldığını görmek, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına ve herkesi tatlı bir telaş saracağına işaret eder. Bazen de özlemlerin giderileceğine tabir edilir.

Rüyada Ağda Yapan Birini Görmek

Rüyada ağda yapan birini görmek, rüyayı gören kişinin kendisine ayak bağı olan, sürekli sorun çıkararak işlerini zorlaştıran kimselerden kurtulacağına bu sayede önünün açılacağına ve her şeyin daha bir kolaylaşmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Ağda Yapan Kadın Görmek

Bir kişi eğer rüyasında bir kadının ağda yaptığını görürse, o kişi çok kazançlı bir işe girecek ve iş yaptığı kişilerle ahbap olup, özel hayatında da görüşmeye başlayacaktır diye değerlendirilir. Hayırlı bir iş yapmaya ve bu vesileyle güzel insanlar kazanmaya işaret eder.

Rüyada Ağdacıya Gitmek

Rüyada ağdacıya gitmek, sağlam ve sarsılmaz bir birliktelik yaşamaya ve her geçen gün mutlu sona yaklaşmaya yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ağda Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019