Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada ağabey görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, tüm zorluklarla baş edebilme cesaretine sahip olmaya ve acıya karşı dirençli hale gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin çelik gibi sinirleri olduğu, bu sayede de sıkıntılardan ve zorluklardan en az zararla çıkmayı başardığı anlamına gelir. Rüyada ağabey görmek, aynı zamanda rüyayı gören kişinin canının güvende olduğuna işaret eder.

Rüyada Kardeş Görmek

Rüyada kardeş görmek, kişinin hiçbir zaman yalnızlığa düşmeyeceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibi hayatı boyunca hiçbir korku, şüphe ya da endişe yaşamayacak bu sayede kafası da içi de huzurlu olacak demektir.

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek, rüya sahibinin yüzünün gülmesini sağlayacak olayların yaşanacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Kişi üst üste pek çok sürpriz yaşayacak demektir.

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca hiçbir vakit sırtının yere gelmeyeceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına yorulur. Hem maddi hem de manevi anlamda güç kazanmaya işaret eder.

Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne görmek hayırlı ve müjdeli haberlere tabir edilir. Kişinin gelirinin artacağına, işlerinin çoğalacağına ve bu sayede hanesinde bolluk, bereket olacağına delalet eder. Bu rüya aile içindeki anlayışa, bağlılığa ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, rüyayı gören kişinin sığınma ve ait olma duygusuna tabir edilir. Rüya sahibinin kendini bazen bir çocuk kadar savunmasız hissettiğine, düştüğü yerden ancak birilerinin el uzatmasıyla kalkabileceğine inanışına işaret eder.

Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek, kişinin bir işinin kendi lehine noktalanacağına ve bu sayede rahata ve huzura kavuşacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ağabey Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019