Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek, bir konuda yaşanacak olan kaygılanmaya yorulmaktadır. Bu kaygı, ciddi anlamda bir strese neden olmaktadır ve sizi mutsuz etmektedir. Yaşanacak olan sağlık sorunlarını da haber veren rüyalardan birisidir. Bu sağlık sorunlarının neden olacağı huzursuzluk da yine kendisini göstermeye başlayacaktır. Bu rüya ile ilgili olarak söyleyebilecek olduğumuz diğer bir konu da erteleme ve iptal hakkındadır. Önem verdiğiniz bir konunun iptal edilmesi, vazgeçme yaşanması da sizi olumsuz olarak etkileyecektir.

Rüyada Adet Kanaması Görmek

Üzerinde aşırı derecede beklenti oluşturmuş olduğunuz konuda, gereksiz şekilde panik ve telaş yaptığınıza delalettir. Bu kadar telaş, çevrenizde de olumsuz şekilde karşılanacaktır.

Rüyada Adet Bezi Görmek

Yanlış bir işe girişmek ve bununla ilgili çeşitli faaliyetlerde bulunmak, bu rüyanın sonuçlarından biridir. Yanlıştan dönmeniz ve kalbini kırdığınız sevdiklerinizin gönlünü almanız gerekmektedir. Aksi halde zararınız çok daha fazla olacaktır.

Rüyada Adet Kanı Temizlemek

Yaşamınızdaki gündelik olaylara karşı bıkkınlık yaşadığınızı göstermektedir. Bu durum, yeni kararlar almanıza ve bazı durumları değiştireceğinize yorulur. Yakın zamanda bu düşüncelerinizi gerçekleştireceksiniz.

Rüyada Tuvalette Adet Kanı Görmek

İşinizle ya da bir uğraşınızla ilgili olarak olumsuz gelişmeler olacağına delalettir. Bu dönem yaşanmaya başladığında, küçük tartışmalarda beraberinde gelecektir. Bu tartışmaları, yakınlarınızla yapacaksınız.

Rüyada Adet Kanı Bulaşması

Birçok kişi tarafından gerçekleşen bir durum olmasına rağmen, sizin şikâyet alacak olduğunuz bir olayı simgelemektedir. Burada size karşı yapılacak olan bir haksızlık durumu söz konusudur. Yaşayacağınız rahatsızlık; stres ve kaygı durumlarına neden olacaktır.

Rüyada Adet Pedi Görmek

Kısa ya da uzun zaman önce yapmış olduğunuz davranışların pişmanlığını yaşayacaksınız. Bu pişmanlık, yaşamanızın kötüye gitmeye başlaması ile kendisini gösterecektir. Kısa süreli olacak bu stresli dönem çabuk atlatılacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Adet Kanı Görmek ile ilgili yorumlar

Nur: Merhaba bir rüyam var ama çok merak ediyorum. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Ben rüyamda kanlı pedimi yiyiyordum. Iki kez yedim. Bana gelip ne yapıyorsun dediler ben cok iyi bi sey yapıyorum bu faydali deyip pedi yemeye devam ettim ama yutmuyorum ardindan agzimi calkaliyorum sonra tükürüyorum tekrar yiyorum ve devam ediyor bu şekil. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada Adet Kanı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019