Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozmak çok hayırlı ve makbuldür. Kişinin çektiği zahmetten, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtulmasına işaret eder. Rüyasında küçük abdeste çıktığını görmek de sıkıntı ve dertlerden uzaklaşmaya esenliğe kavuşmaya işaret eder. Aynı zamanda kazancının ve rızkının sadakası olarak bir hayır işi yapamaya delalet eder. Rüyada abdestin yapıldığı yer net değilse ve görünmüyorsa bu bir sağlık sorunu nedeni ile ya da kendisini rahat ettirecek bir şey için varlığından harcayamaya işarettir. Eğer kişi bir yere küçük ya da büyük abdestini yaptıktan sonra, onu örttüğünü görürse bu gerçek hayatta da özel ya da şahsi bir malı bir yerlere saklamak anlamına gelir.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthanede ihtiyaç giderdiğini gören kişi, tutumlu kişidir. Malını ve parasını gereksiz yere harcamaz, tüm harcamalarını gerçekten ihtiyaç doğrultusunda yapar.

Rüyada Tuvaletin Gelmesi

Rüyada tuvaleti gelen ve çok sıkıştığı halde tuvaletini yapmaya uygun bir yer bulamayan kişinin, saklamak istediği bir şey olduğunu ama bir türlü onu saklamaya uygun olan bir yer bulamadığını işaret eder.

Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak

Rüyada tuvalette abdest bozmak iyi değildir, kişinin tüm mal varlığını ve parasını gereksiz yere çar çur ederek kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, rüya sahibi için hayırlıdır. Rüya sahibinin iyiyle ve güzel olanla karşılaşarak, huzur bulacağına ve kişinin gereksinim duyduğu şeyi aile büyüklerinin yanında yapması anlamına gelir.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak

Rüyada küçük abdestin bozulduğunu görmek iyiliklere ve güzelliklere işaret eder. Rüyasında küçük abdest bozduğunu gören kişi, borçlarından, iç sıkıntılarından, dertlerinden ve içinde bulunduğu tüm zor koşullardan kurtularak, feraha ve esenliğe erecek ve huzur bulacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Abdest Bozmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019